Wynajem mini golfa

Oferujemy wynajem mini golfa golfiniSMART:

Wynajem mini golfa świetnie sprawdza się:

  • na wesele
  • na integracyjną imprezę firmową
  • na konferencję lub wydarzenie promocyjne
  • na urodziny
  • na dowolne wydarzenie, jakie sobie wymarzysz

mini golf golfini wynajem sprzedaz

Wynajmując zestaw do mini golfa golfiniSMART zrobisz świetne wrażenie na swoich gościach

Gra w mini golfa to rewelacyjny sposób na integrację i wspólną zabawę. Uczestnicy gry zawsze są pozytywnie podekscytowani już „od pierwszego wejrzenia”. Dlaczego?

  1. Prezencja: Zrób dobre pierwsze wrażenie. Oto jeden ze sposobów. GolfiniSMART świetnie wygląda, prezentuje się bardzo elegancko, prestiżowo. Zestaw jest wykonany z naturalnego drewna barwionego. Dzięki temu dostarcza przyjemnych doznań wizualnych już „od pierwszego wejrzenia”.
  2. Grywalizacja: Wszyscy lubią dobrą zabawę. Gra w mini golfa to znakomity sposób na połączenie zabawy ze sportową rywalizacją. Uczestnicy gry wydobywają z siebie dźwięki takie jak śmiech, piski, okrzyki czy przedłużone „uooooo…” towarzyszące piłeczce toczącej się w kierunku dołka. Pozytywne emocje, które towarzyszą rozgrywce golfiniSMART zapisują się na konto Twojego wizerunku.
  3. Zaangażowanie: Każdy ma swój pomysł. Zestaw golfiniSMART pozwala każdemu użytkownikowi gry w mini golfa wykazać się kreatywnością. Uwielbiają to dzieci, zarówno te małe, jak i duże.

Wynajmujemy mini golfa golfiniSMART głównie na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego oraz małopolskiego. Klienci z takich miast, jak Kraków, Nowy Sącz, Zakopane, Katowice, Bielsko-Biała, Wrocław mogą liczyć na transport w cenie przy większych zamówieniach.

Realizujemy również zamówienia z pozostałych części Polski, a także zamówienia do całej Europy.

Zobacz ceny wynajmu minigolfa, które możesz negocjować.

Wypełnij formularz kontaktowy na stronie i zapytaj o wynajem mini golfa


wynajem mini golfa

 

Wynajem mini golfa
5 (100%) 6 głosów